O FIRMIE

RUREX to ponad 30 lat doświadczenia w obsłudze inwestycji w całej Polsce. Dostarczaliśmy produkty na wiele prestiżowych inwestycji jak stadiony, lotniska, porty, autostrady, elektrownie, dworce kolejowe, biurowce, apartamentowce, oczyszczalnie ścieków, a także metro.

Naszą siłą są ludzie. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z branży wod-kan. Systematyczne szkolenia pozwalają nam być stale na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku. Obecnie zatrudniamy około 100 osób, dzięki czemu sprawnie obsługujemy klientów w całej Polsce.

Współpraca z renomowanymi producentami gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych przez nas wyrobów. Dzięki szerokiemu spektrum współpracujących z nami dostawców jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę prowadzonych przez nich inwestycji. Jako silny gracz na rynku co roku plasujemy się w ścisłej czołówce odbiorców u poszczególnych producentów, dzięki czemu nasi klienci zyskują najlepszy poziom obsługi oraz najkorzystniejsze ceny.

Zobacz naszych dostawców.

Co nas wyróżnia?

  • Wiedza i doświadczenie naszych pracowników
  • Współpraca z najlepszymi producentami
  • Najlepsze ceny
  • Wysoka dostępność produktów na 7 magazynach w całym kraju
  • Sprawne dostawy
  • Elastyczność

Logistyka

Mamy świadomość jak ważna dla naszych klientów jest dostępność towaru oraz terminowość dostaw. Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi dysponujemy kompleksowo zatowarowanymi magazynami w 8 miastach w Polsce. Oprócz tego posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów, co pozwala nam sprawnie dostarczać towar na budowy w całym kraju.


Historia

Początki RUREXu sięgają roku 1990, kiedy to założyciel firmy rozpoczął sprzedaż rur do kanalizacji wewnętrznej. Po zmianach ustrojowych polski rynek okazał się bardzo chłonny i firma rozpoczęła dynamiczny rozwój otwierając 2 punkty handlowe w najważniejszych centrach budowlanych Warszawy. W roku 1993 rozpoczęliśmy współpracę w firmą Wavin Metalplast Buk i z roku na roku budujemy u niej coraz silniejszą pozycję.

W roku 1996 siedziba firmy została przeniesiona do podwarszawskiej Opaczy. Dzięki nowym warunkom lokalowym firma mogła rozbudować magazyn i nabrać wiatru w żagle. Od tego momentu zaczęliśmy rozbudowywać naszą ofertę m. in. o armaturę wodociągową oraz żeliwo drogowe i kanalizacyjne.

 

Od roku 2004 rozpoczęła się ekspansja geograficzna - RUREX otworzył pierwszy oddział poza Warszawą - w Bydgoszczy. W kolejnych latach dołączyły następne miasta: Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Katowice, Marki (k. Warszawy), Gorzów Wiekopolski oraz Olsztyn.

Obecnie RUREX jest obecny w 10 lokalizacjach w Polsce. W siedmiu z nich dysponujemy kompleksowo wyposażonym magazynem, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie realizować dostawy do naszych klientów.

Mimo bardzo silnej pozycji nadal pozostajemy bardzo elastyczną firmą, gdzie panuje rodzinna atmosfera pracy. Dzięki płaskiej strukturze zarządzania możemy bardzo szybko reagować na potrzeby naszych klientów.

W dniach 1 maja 2009 roku - 31 stycznia 2010 roku RUREX Sp. z o.o. oddział w Bydgoszczy realizował projekt pt.

WPROWADZENIE NOWEJ USŁUGI DO OFERTY RUREX SP. Z O. O. ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY ORAZ UTWORZENIE REGIONALNEGO CENTRUM MAGAZYNOWEGO